Асоціація правників України


Емблема АПУ_круглая

Асоціація правників України (АПУ) - всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об'єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

БРОШУРА АСОЦІАЦІЇ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ - 2011

Поряд із загальною метою впровадження верховенства права, формування правової держави та підвищення правосвідомості і правової культури суспільства Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

З моменту заснування Асоціація невпинно розширює масштаби своєї діяльності, а також кількість завдань. При такому стрімкому розвитку наша організація залишилася на принципових постулатах її існування: незалежність, відкритість, аполітичність, демократичність, рівноправність членів тощо.

Робота Асоціації правників України ґрунтується на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. За сім років діяльності ми стали найдинамічнішою та найактивнішою організацією правників в Україні, заявили про себе за межами країни та зайняли активну позицію з багатьох питань юридичного життя України.

Наразі членами АПУ є близько двох тисяч правників з усіх регіонів нашої країни, серед яких юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Студентське крило Асоціації налічує ще понад тисячу майбутніх юристів з більш ніж півсотні навчальних закладів України.

Детальну інформацію про роботу Асоціації правників України та про умови вступу можна знайти на сайті www.uba.ua

Конференція на Facebook

 

Copyright by Medconference 2011-2017. All rights reserved.