Журнал "Жіночий лікар"

logo zhinochiy likar

Журнал «Жіночий лікар» -незалежне науково-практичне видання для практикуючих лікарів сфери охорони здоров'я жінок та дітей.

«Жіночий лікар» видається з 2005 року з періодичністю 6 номерів у рік, накладом 4000 екземплярів. Розповсюджується за редакційною передплатою, а також на профільних з'їздах, конгресах і конференціях.

Мета «Жіночого лікаря» - стати інформаційним помічником у практичній роботі акушера-гінеколога, задовольнивши потреби спеціалістів у незаангажованих і об'єктивних матеріалах практичного спрямування.

Завдяки роботі провідних авторитетних вчених з різних регіонів України, які входять до складу редакційної ради видання, а також широкому колу авторів, які працюють із «Жіночим лікарем», журнал виконує своє основне завдання - сприяє безперервному професійному розвитку сучасного лікаря.

На сторінках журналу Ви знайдете: науково-практичні статті провідних українських і закордонних спеціалістів, клінічні алгоритми, практичні рекомендації з діагностики, лікування і профілактики акушерсько-гінекологічної патології і невідкладних станів,  ознайомитеся з цікавими клінічними випадками.

Завдяки об'єктивній інформації про доцільність застосування фармацевтичних препаратів з точки зору доказової медицини, фармакоекономіки, фармакоепідеміології, а також можливих побічних реакцій і ускладнень, інформація «Жіночого лікаря» допоможе орієнтуватися у різноманітті продуктів фармринку.

На сторінках журналу приділяється увага міждисциплінарним проблемам та правовим аспектам медичної діяльності.

Адреса редакції:        

03150 м. Київ, А/С 333

Тел.: (044) 521 66 01

Факс: (044) 521 65 82

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.z-l.com.ua

Конференція на Facebook

 

Copyright by Medconference 2011-2017. All rights reserved.